Jitka Šidlová
načítám...

Hanička a Stavros, svatba ve Vinařství u Kapličky Zaječí, Jižní Morava

12. 12. 2019

Svatba se může konat klidně i ve středu, protože láska nezná dny v týdnu. Svatba se může konat ikdyž z nebe padá déšť, protože láska nezná ošklivé počasí. A když je to ke všemu svatba dvou lidí, u kterých máte pocit, že byli stvořeni jeden pro druhého, tak je to svatba, na kterou se nezapomíná, protože kde je láska, tam jsou chvíle, které si budete pamatovat navždy.

Na plánování svatby měli jen pár dnů

Na plánování svatby měli jen pár dnů a svatbu plánovali navíc ze služební cesty ze zahraničí. Podle toho, jak nakonec vše klaplo ke spokojenosti všech je jasné, že ne vždy je potřeba plánovat svatbu rok předem. Když se mi Hanička ozvala s přáním, zda bych jejich svatební den zachytila svým fotoaparátem, tak jsem nevěřícně koukala, ze muj jinak ve švech praskající diář má kolonku s jejich datum volnou. A věřte mi, byla jsem ráda.

Když počasí nepřeje

Když se vaše svatba koná na podzim, tak se může stát, že počasí bude spíše chladné. Ale kde je láska, tam se i sychravé počasí zdá jen banalitou. Věřte nebo ne, svatební potréty se dají fotit ikdžy mrholí a ještě to dodá fotkám ten správný šmrnc. Důležité je se těch pár kapek nebát.