Jitka Šidlová
načítám...
NĚCO MÁLO O MNĚ

Jitka Šidlová

Mluvit sama o sobě a popsat sama sebe je pro mě jedna z těch těžších věcí. Nejsem zrovna člověk, který by se mistrně vyjadřoval slovem a věřím, že to jak vidím já sama sebe má hodnotu jen pro mě samotnou, protože mohu být jediná s tímto názorem na mou osobu a každý další člověk už mě může vidět jinak. Lidé mě většinou vidí jako veselou, optimistickou a trpělivou. Věřím, že jsou to zároveň vlastnosti, které vám dopomohou cítit se před objektivem uvolněně a přirozeně, což se v dobrém na fotografiích odrazí.

Každou chvíli se udějě něco, co si zaslouží uchovat vzpomínku na tuto chvíli. Mým cílem je zachytit vzpomínku na chvíle, které prožíváte nyní a které si díky fotkám vybavíte i za deset let.

Portrét, páry, rodina

Portrétní focení lze realizovat jak v ateliéru, tak venku. V teplých měsících preferuji focení v přírodě a pouze v případě deště se můžeme uchýlit do sucha a tepla ateliéru.
01
04

Těhotenství

Ideální období je mezi 30. – 32. týdnem těhotenství. Pokud bude probíhat focení v exteriéru, jsou ideální ranní hodiny anebo pak případně hodiny podvečerní. V případě ateliéru je hodina určena pro focení volnější.
02
04

Novorozenci

Ideální období pro focení vašeho miminka je v rozmezí od narození do 10-12 dnů stáří novorozence. Focení probíhá u mě v ateliéru, mimo ateliér pouze na základě předchozí domluvy formou lifestyle v pohodlí vašeho domova a to bez rekvizit, kde nejkrásněší rekvizitou bude vaše náruč.
03
04

Svatba

Svému svatebnímu fotografovi dáváte spoustu důvěry a měli byste si vybrat tu správnou osobu právě pro vaše specifické potreby. Nevybírejte fotografa podle jeho ceny, ale najděte si SVÉHO OSOBNÍHO FOTOGRAFA.
04
04

“Nejenom fotky, ale i celé focení je s Jituškou perfektní. Svým optimismem člověka odzbrojí hned na začátku a je jasné, že průběh focení bude hrozně pohodový. Člověk se před jejím objektivem cítí naprosto přirozeně, ale zároveň sebevědomě. Navíc to umí parádně s neposednými či nespavými miminky i s muži, kteří se nejdřív fotit moc nechtějí 🙂 Je to prostě profesionálka se zlatým srdcem..“

“Přes naprosto profesionální přístup je Jituška skvělý člověk pro každou zábavu. Je skromná, na nic si nehraje. Na svatbě dokázala skvěle uklidnit zcela vystresovanou nevěstu a usměrnit rozjařeného ženicha. Perfektně bavila všechny hosty a všem se snažila vyhovět. Svou práci dělá naplno, což je znát ve výsledku. Fotky naprosto dokonalé! Jituško, patří ti velké poděkování, že jsi nám náš den zvěčnila ! M+P“

“S Jituškou jsme měli tu čest poprvé a já si troufám říct, že ne naposledy. I když to pro nás byla cesta daleká, rozhodně nelitujeme! Jitka je profesionálka každým coulem, dokázala okamžitě vytvořit přátelské prostředí, ve kterém šel veškerý ostych stranou. Výsledek je úžasný, jsme moc spokojení a dokonce i muž se ptal, kdy si to zase zopakujeme 😀 Což je, myslím, kompliment největší. Ještě jednou velké díky za přístup, výsledek i rychlost zpracování.“