Jitka Šidlová
načítám...

Svatba

Svatební focení – základní informace

Zdravím, jmenuji se Jitka Šidlová a jsem za všech okolností milovnicí života a na každé životní situaci se snažím najít něco krásného a musím říct, že se mi to díky celoživotnímu tréninku také daří. Objevování krás života je taková moje malá posedlost vlastně.

A kdo vlastně jsem? Především jsem milující mamkou dvou děti a milující manželkou muže se zrzavým vousem. Kromě své rodiny a času, který s nimi trávím, miluju fotografii a naprosto mě naplňuje díky fotografii zachytit okamžiky, které vás k danému okamžiku přenesou i za 5, 10 anebo 30 let.

Váš svatební den je vizuální dar a dědictví pro vaše děti a vnoučat. Svému svatebnímu fotografovi dáváte spoustu důvěry a měli byste si vybrat tu správnou osobu právě pro vás. Nevybírejte fotografa podle jeho ceny, ale najděte si SVÉHO OSOBNÍHO FOTOGRAFA.

Protože věřím, že v každém okamžiku je velká hodnota, snažím se je všechny zachytit – šťastné úsměvy, slzy, radost a celičký den, tak jak se udál. Nemám však v úmyslu dokumentovat váš skvělý den sekundu po sekundě, ale spíše vám díky fotografiím vyprávět váš příběh tak, abyste si nad fotkami vzpomněli, jak jste se v daný den cítili a co jste prožívali.

Rezervujte si svůj termín

Cítím se poctěná, že zvažujete, abych pro Vás vytvořila vzpomínku na Váš krásný den, prosím vyplňte těchto pár řádků:

    Zajímáte se o mou práci?